Пів години тому! Таємна вакцинація – Зеленський в шоці. Обрані платять, VIP-ам кінець. Поки лікарі мучаться!

Різне

Вчорашні чутки про те, що в Україні для обраних контрабандою ввезли вакцину Pfizer, сьогодні вже встигли прокоментувати і прем’єр Шмигаль, і президент Зеленський. Мабуть, кращої реклами для цих чуток не могло і бути. Комунікатори у владі як завжди на рівні, пише телеграм канал Клименко тайм.

Зеленський заявив, що доручив розібратися в цій історії СБУ:

“Доручив Службі безпеки та іншим правоохоронним органам негайно перевірити інформацію про нібито ввезенні в Україну контрабандою вакцини від коронавірусу.

Якщо хтось дійсно додумався таємно і з порушенням закону ввезти вакцину для продажу, реакція повинна бути максимально жорсткою.

У держави є чіткий план вакцинації. Спочатку щеплення отримають люди з груп ризику і ті, хто на передовій у боротьбі з ковідом.

За контрабанду і контрафакт має бути покарання. “

Нагадаємо, зокрема, що вчора інформацію про контрабанду опублікував “Обозреватель”, власник якого, Михайло Бродський. Він заявив, що за його інформацією 29 або 30 грудня чартерним бортом в Україну нібито була таємно завезена партія вакцини Pfizer. А за два етапи вакцинації ті самі обрані платять по 2,5 тис євро.

У світі постправди це могло б зійти за черговий слух, якихось конкретних фактів-доказів не було. Але Зеленський і Шмигаль своїми заявами ці чутки підняли на якісно новий рівень.

Особисто ми ні разу не сумніваємося в тому, що контрабандна вакцина в Україні є. Причому навряд чи тільки Pfizer. Цікаво інше – люди реально готові віддавати за них кілька тисяч євро? Вони взагалі читали світові новини про побічні ефекти від тієї ж Pfizer? Ризик точно того вартий? – зазначили в Клименка.

Крім цього, Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України, прокоментував інформацію «Страны» про те, що на базі однієї з київських клінік проводять підпільну вакцинацію від коронавірусу чиновників, бізнесменів і політиків.

Степанов зазначив, що ще за кілька днів до відповідної публікації на «Страні» чув про те, що в Україні з’явилася вакцина від коронавірусу, ввезена нелегальним шляхом.

«Я чув про це 4-5 січня, ще до того, як ви опублікували матеріал. Але без подробиць. Мені особисто вакцинуватися не пропонували. Думаю, наслідки були б серйозними, тому, напевно, не наважилися », – зазначив Степанов.

За його словами, вакцина могла потрапити в Україну тільки контрабандним шляхом.

«Якщо ми говоримо про те, що у нас в країні з’явилася вакцина, вона могла потрапити сюди тільки контрабандним шляхом. Офіційно жодна вакцина від ковіду ні від одного виробника в Україну не надходила і не зареєстрована », – заявив міністр охорони здоров’я.

Він додав, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вже дав доручення МОЗу та МВС провести перевірку клініки, яка використовується як база для проведення нелегальної вакцинації.

«Прем’єр-міністр сьогодні дав доручення здійснити перевірку в клініці« MEDILAND ». Ми, звичайно, її проведемо за допомогою Держлікслужби відповідно до законодавства. Ми як міністерство можемо виходити на перевірку тільки за дорученням прем’єр-міністра. І відповідне доручення сьогодні було дано. Я розмовляв про це з прем’єр-міністром, ми спільно з правоохоронними органами складемо план перевірки і проведемо її найближчим часом », – заявив Максим Степанов.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN