Пізно ввечері! Тупицький шокував – просто в аеропорту. Ганебно втік – через чорний хід. Українці вражені!

Різне

Глава Конституційного суду Олександр Тупицький ввечері 13 січня прилетів до України з відпочинку в ОАЕ. Раніше він стверджував, що правоохоронці планували вручити йому підозру в аеропорту й за допомогою представників ЗМІ перетворити це на “шоу”, проте в Офісі генпрокурора спростували це.

За словами Тупицького, його планували дискредитувати і дестабілізувати роботу суду, щоб нібито не дати розглянути деякі справи, зокрема про ринок землі.

Пізніше пресслужба ОГП в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” заявила, що процесуальних дій в аеропорту не планувалося, оскільки глава суду вже перебуває в статусі підозрюваного.

“Тупицький уже у статусі підозрюваного, йому повідомили про підозру належним способом і за законною процедурою. Тому жодних процесуальних дій в аеропорту не плануємо”, – сказав співрозмовник.

У підсумку після прильоту Тупицький першим залишив аеропорт “Бориспіль”. На вході його зустрічали журналісти, проте глава суду не вийшов до них.

Він зумів уникнути преси, яка його чекала, бо та розмістилася на першому поверсі, а Тупицький залишив будівлю аеропорту “Бориспіль” через другий поверх.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2020 року в Офісі генпрокурора розповіли, що Тупицького підозрюють у підкупі свідка, а також у завідомо неправдивих свідченнях у кримінальному провадженні щодо заволодіння новими активами ЗАТ “Зуївський енергомеханічний завод”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN