Пізно ввечері! Вітренко шокував – не відмовиться ніколи. Зеленський підтримує – звернувся до “слуг”. Українці в очікуванні

Новини

Президент Володимир Зеленський приїхав на засідання фракції “Слуга народу” і просив підтримати в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка при голосуванні в парламенті на посаду міністра енергетики, як найбільш незалежного кандидата.

Про це повідомила заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук в коментарі УП.

“Просив підтримати Вітренка. Вважає його найбільш незалежним кандидатом, тобто рівновіддаленим від усіх бізнесових груп. Також зазначив, що в галузі енергетики має бути повноцінний міністр”, – розповіла Кравчук.

Водночас джерело видання “Лівий берег” повідомляє, що Юрій Вітренко на засіданні парламентської фракції “Слуга народу” 25 січня не погодився із пропозицією депутатів відмовитися від премії в розмірі $4 млн за перемогу над “Газпромом” у Стокгольмському арбітражі.

“На фракції ми заслухали Юрія Вітренка. Були до нього різні питання. Головна претензія, озвучена публічно, стосувалася премії Вітренка. Було поставлено пряме запитання: як у країні, де пенсія 1700 грн, людина отримує премію в $4 млн? Поставили питання: чи готовий Вітренко публічно відмовитися від такої премії? На що він відкрито сказав, що не відмовиться від премії ні за яких умов. Більше того, він зазначив, що навпаки, премія – це показник того, який він професійний менеджер”, – розповів співрозмовник.

Незважаючи на це, один з учасників засідання сказав журналістам, що, найімовірніше, голоси у фракції за призначення Вітренка віцепрем’єр-міністром із питань енергетики знайдуться.

“Думаю, що за нього проголосують. В умовах ситуації з тарифами і проблемами в енергетиці він показав, що ефективний менеджер. Із великою часткою ймовірності і, швидше за все, фракція підтримає його призначення”, – розповів один з учасників засідання.

Водночас інший співрозмовник підтвердив, що у фракції поки триває збір підписів перед голосуванням за Вітренка, а саме голосування може відбутися вже в середу-четвер.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN