“План полягає у відсутності плану”: Кремль хоче затягнути війну в Україні на 2-4 роки, – Христо Грозєв

Вище керівництво Росії вже у вересні минулого року усвідомило, що не зможе виграти війну до кінця 2022 року. Через що в РФ почала відбуватись підготовка до затяжної війни з Україною, яка за планами Кремля, має тривати від двох до чотирьох років. Про це повідомив керівник незалежної міжнародної розвідувальної спільноти Bellingcat Христо Грозєв в інтерв’ю, передають Патріоти України.

“Велика частина політичної та силової еліти вже станом на вересень минулого року розуміла, що будь-який військовий план закінчити війну перемогою в цьому році вже можна вважати проваленим. А відтак відбувалася підготовка до тривалої війни. Не знаючи при цьому, який саме вигляд матиме виграшний сценарій. Тобто, єдиний план полягав у відсутності плану як такого. Одночасно з цим потрібно за будь-яку ціну витримати від двох до чотирьох років. Чому саме так, а не інакше? Тому, що будь-який інший варіант закінчення війни тягне за собою одразу ж розпад Росії”, – сказав він.

За його словами, таке розуміння ситуації у Кремлі сформувалося вже ближче до вересня. Грозєв також додав, що білоруські кіберпартизани, змогли зламати сайт Роскомнадзору і викрити дані особливого департаменту цього відомства, який безпосередньо співпрацює із ФСБ та відстежує соціальні загрози. Так вони дізнались, що першою у списку найнебезпечніших зазначена загроза розпаду Росії.

“Відштовхуючись від цього, можна зробити висновок, що сепаратистські настрої моніторять навіть уважніше, ніж антивоєнні у суспільстві”, – резюмував він.

Джерело: Главком

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN