Connect with us

Новини

Планує придбати нове житло, але не в Ізраїлі: Галкін продасть елітну квартиру у Москві

Російський комік Максим Галкін, який уже рік живе з Аллою Пугачовою та дітьми в Ізраїлі, виставить на продаж свою московську квартиру. Таку інформацію повідомив продюсер з країни-агресора, наближений до знайомих зірок. Його ім’я не називають. Він стверджує, що замок у селі Грязь не був проданий, бо туди вклали величезну суму грошей, але квартира скоро матиме нових власників, передають Патріоти України.

Про це пишуть пропагандистські ЗМІ. Після смерті батька, господарем нерухомості площею 103 кв. метрів на вулиці Новочеремушкинская став саме Галкін. Однак він хоче продати цей об’єкт, щоб купити новий, але в Нью-Йорку. Оскільки донька примадонни Христина Орбакайте поїхала до США, де вона має квартиру в Маямі та на Манхеттені, її мама з чоловіком не виключають переїзд до Америки.

“Кажуть, що Макс має плани восени продавати більш стандартний об’єкт нерухомості – квартиру в Москві. Щоб переінвестувати гроші й купити квартиру в Нью-Йорку. Як продасть? Може спочатку оформити її на дружину?”, – сказав продюсер. Він додав, що гуморист задумався про це, бо хоче відправити дітей на навчання за океан.

За інформацією, Галкін поставить ціну на об’єкт – 40-50 мільйонів рублів (18,5 – 23 мільйони гривень). Але, як стверджують експерти з нерухомості, максимальна ціна за таку квартиру – 30 мільйонів рублів (14 мільйонів гривень). Для порівняння, квартира на Манхеттені площею 70 кв. метрів коштує в середньому від 550 тис. доларів (20, 5 мільйонів гривень).

Advertisement

Також треба сказати, що шоумен подав позов, у якому оскаржує рішення про визнання його іноагентом для того, щоб мати успішні угоди з нерухомістю. Існує ймовірність, що в іноагентів відмовляться купувати великі об’єкти через юридичні ризики в майбутньому.

Прокоментуйте:
Advertisement