Плани Вагнера посипалися, нові подробиці з передової: “Наступні місяці стануть вирішальними”

Російська армія здатна досягати поступових успіхів, але вона навряд чи зможе досягти значних стратегічних проривів до кінця року.

Про це заявив директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс.

“Наступні кілька місяців будуть вирішальними на полі бою в Україні. Важливо, щоб США надали всю можливу підтримку”, – сказав Бернс під час слухань у Палаті представників. top.politeka.net

ВСУ, битва, війна, передова

За словами директора ЦРУ, володимир путін обрав шлях довгострокової війни, подвоїв ставки та переконав себе у тому, що може змусити час працювати на себе та виснажити західних союзників України.

Додамо, Україна поки що не має точних даних про кількість убитих росіян за час боїв на Бахмутському напрямку, але рахунок точно йде на десятки тисяч.

Про це речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий повідомив в ефірі телемарафону.

Коментуючи дані західних офіційних джерел, що під час спроб захопити Бахмут окупанти вже втратили від 20 000 до 30 000 осіб, Череватий сказав, що в Україні ще продовжуються підрахунки.

війна, фронт, окупанти, поле бою

«Але рахунок йде на десятки тисяч – це однозначно», – наголосив спікер ЗСУ.

Тим часом боєць ЗСУ, який веде свій телеграм-канал «Бахмутський демон», повідомив, що зараз відбувається у найгарячій точці на карті України.

Так, за його словами, на півночі та на південь окупанти зробили спроби штурмів, але «якось вони стали менш впевнені в собі».

«Вагнерів підтискає російська регулярна армія, тому що за планом вагнера мають взяти Бахмут, куди зайде регулярка, а вагнера підуть на штурм Констахи під прикриттям їхнього вогню. Але вагнера провалюють оточення міста, тому що ми їх знищуємо», – повідомив Бахмутський демон.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN