Плюшкінство у чистому вигляді, але із золотом: у мережі показали розкішний особняк Пінчука, який виїхав за кордон. Відео

У мережі показали особняк українського олігарха Віктора Пінчука, який знаходиться на напрямі Вишгороду під столицею. Маєток близько 20 років стояв законсервованим, проте після початку російського вторгнення туди увійшли добровольці та облаштували штаб медиків.

Відео “анпакінгу” опублікував журналіст Дмитро Тузов. За його словами, спочатку бізнесмен дав особистий дозвіл обладнати у його будинку базу лікарів. Проте після того, як Київська область була звільнена від окупантів, Пінчук передумав і тепер намагається виселити військових та волонтерів.

“Сім’я Кучми-Пінчуків виявилася сім’єю українських “плюшкіних”. Чи є взаємозв’язок між непристойним рівнем збагачення олігархічної “еліти”, дійові особи якої були наближені родинними зв’язками до тодішнього президента, та кількістю індивідуальних аптечок для воїнів ЗСУ, яких постійно не вистачає? І всього іншого, так потрібного на війні: бронежилетів, касок, радіостанцій. Бойових літаків, систем ППО, артилерії…”, – запитав Тузов.

Щодо оздоблення будинку, то воно виконане у найкращих традиціях українського олігархату. Багато золота та мармуру, картини, кришталеві люстри, посуд Фаберже, ікони. У будинку є кілька спалень, басейн, сховище предметів мистецтва, більярдна та навіть особиста перукарня.

Відео дня:

“Стиль життя олігархів, у яких жир тече з вух, які побудували свій стан у країні, яку називали найбіднішою в Європі за показником ВВП на душу населення, має бути відомим країні. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, якою ми бачимо повоєнну країну – такою, як вона була, або сучасною, багатою, з мінімальним рівнем корупції та зрозумілим походженням багатств”, – каже автор.

Тузов додав, що одна з причин нападу Путіна – “ця дика розкіш в умовах бідної країни”, яка демонструвала ослабленість армії та держави загалом.

“Цікаво, всі ці персонажі, коли вщухнуть постріли та обстріли, повернуться, щоб знову володіти цією багатостраждальною країною, яка зробила їх казково багатими, нарівні з арабськими шейхами, постсовковими “політиками” та колумбійськими наркобаронами? Це буде плювок в обличчя тим, хто зараз гине за Україну “, – сказав журналіст.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Плюшкінство у чистому вигляді, але із золотом: у мережі показали розкішний особняк Пінчука, який виїхав за кордон. Відео