Connect with us

Різне

“По всьому світі шукають снаряди”: Жданов назвав дві проблеми армії Путіна

Published

on

В армії країни-агресора Росії великі проблеми з військовою технікою та боєприпасами. Ремонт із кожним днем стає дедалі більшою проблемою, оскільки зарубіжних комплектуючих немає. Мобілізація відбувається дуже важко, передають Патріоти України.

До кінця поточного року авіабудування Росії повністю зупиниться, “ми спостерігаємо деградацію”. Про це в ексклюзивному інтерв’ю “Обозревателю” розповів військовий експерт Олег Жданов.

“По всьому світу шукають снаряди. З технікою дуже великі проблеми. І чим далі, тим цих проблем буде більше, тому що виробнича база виявилася в повному занепаді, а техніка, яка перебуває на тривалому зберіганні, вимагає, як мінімум, середнього ремонту, а іноді і капітального, щоб привести її у відповідність, придатну до експлуатації”, – пояснив експерт.

За його оцінками, у РФ стрімко вичерпуються як військово-технічні, так й людські ресурси. Як розповів Жданов, останній потужний контрнаступ української армії спровокував “шквал” відмовників. “Солдати РФ стали масово відмовлятися від участі у бойових діях”.

Advertisement

Таким чином, проблема комплектації підрозділів вже вийшла на перший план, а проблема із забезпеченням армії технікою та боєприпасами набирає обертів та посилюється щодня.

Водночас експерт визнав, що ракетні удари ворога по інфраструктурі в Україні, як і раніше, несуть велику загрозу. “Тут головне питання до наших західних партнерів – питання передачі нам зброї. Нам потрібне паритетне озброєння”, – підкреслив він.

Прокоментуйте:
Advertisement