Почався перший етап контрнаступу ЗСУ: “Втрати ворога приблизно 8 разів більші”

У Бахмуті наразі йдуть міські бої, але вони не такі інтенсивні, як були пару тижнів тому.

Про це заявив військовий експерт Павло Нарожний в ефірі радіо НВ.

“Перший етап контрнаступа України вже почався, але реальні наступальні дії ми побачимо не раніше кінця квітня-початку травня. Коли стабілізується погода, доїдуть танки Леопарди, Челенджери, артилерійські системи, величезна кількість боєприпасів – ми побачимо наступальні дії на півдні, Луганської області і можливо Донецької області.

Щодо першого етапа контрнаступа – в Бахмуті втрати ворога приблизно в 5-8 разів більше ніж наші. І це втрати великі як живої сили, так і техніки – що критично потрібно для того, щоб нам розпочати цей наступ.

Самих наступальних дій ще немає, але ми бачимо підготовку для цього контрнаступу у вигляді величезної “молотилки” ворога, яка їх знищує. Це підготовчий етап.

Генерал Олександр Сирський зробив ротацію. Він вивів війська, які знаходилися там занадто довго – їх вивели на відновлення боє здатності і завели інші елітні війська з серйозною боєспроможністю. Були зроблені дії з деблокації логістичних доріг, але наразі вони прострілюються ворогом.

Наразі йдуть міські бої, але вони не такі інтенсивні, як були пару тижнів тому. Це відбувається завдяки роботі артелерії, піхоти – тих самих елітних підрозділів, які прибули на підсилення бахмутської групи”, – говорить Павло Нарожний.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN