“Почерк Кремля”: російська аналітикиня припустила, кому вигідна загибель Монастирського

Тимчасово обов’язки міністра внутрішніх справ після загибелі Дениса Монастирського буде виконувати очільник Нацполіції Ігор Клименко.

Російська політична аналітикиня Ольга Курносова вважає, що авіакатастрофа у Броварах, у якій загинуло керівництво МВС, зокрема міністр відомства Денис Монастирський – невипадковість. Вона бачить у трагедії “почерк Кремля”.

Таку версію Курносова висловила в ексклюзивному коментарі ТСН.ua.

“Мені ця аварія нагадала катастрофу, яка відбулася у Росії. На виборах 1996 року балотувався у президенти генерал Лебідь. Це була достатньо помітна фігура у російській політиці, після цього він бун губернатором. Його політична вага залишалася досить серйозним. Він загинув у дуже подібній катастрофі. Його вертоліт нібито зачепився за провода, він впав і розбився. Всі загинули. Після цього деякі говорили про диверсію і що ця аварія була підлаштована. Звичайно, владі це було невигідно і видала за нещасний випадок – помилка пілота. Я розумію, що підготовлену диверсію можна видати за помилку пілота”, – зазначила вона.

Також Курносова пригадала аварію під Смоленськом, в якій загинув президент Польщі Лех Качинський та інше вище керівництво держави. Росія досі дотримується версії помилки пілота. Ця версія звучала після падання гвинтокрила ДСНС.

“Це вигідно – Кремлю. Майже все керівництво МВС гине. Я не вірю, що це може бути випадковість. Впевнена на 90%. Також пригадую авіакатастрофу у Польщі. Росія досі дотримується версії помилки пілота. Тобто, якщо щось таке трапляється, то у Росії – це помилка пілота і погані погодні умови. Зараз залишається багато версії того, що це, звичайно, була диверсія. Спроба видати диверсію за помилку пілота – це почерк Кремля, російський спецслуж”, – впевнена аналітикиня.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN