Починаючи з 1 березня: Зеленський підписав важливий закон – торкнеться ЗСУ, прикордонників і Нацгвардії
Документ передбачає дуже важливі зміни для силовиків з наступного місяця

Глава нашої держави Володимир Зеленський підписав указ, відповідно до якого вже з 1 березня заробітні плати військовослужбовців різко зростуть. Документ “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” оприлюднений на офіційному сайті президента України. Повідомляє ukrainianwall.com


Зокрема, уряду було дано доручення передбачити збільшення грошової допомоги для всіх військовослужбовців. Очікуване зростання заробітних плат, починаючи з 1 березня, складе:

  • Державна прикордонна служба та Національна гвардія – збільшення грошової допомоги на 20% з початку поточного року.
  • Збройні сили України – збільшення зарплат на 30%.

Крім цього, в уряді повинні розробити єдину інформаційну платформу, за допомогою якої жителі нашої країни зможуть щодня отримувати актуальні дані про реальний стан справ у сфері безпеки. Також Кабінету Міністрів доручили якнайшвидше створити та згодом запустити систему територіальної оборони, а також заходів з підготовки громадян України до національного опору.


Нагадаємо, що в ході зустрічі з канцлером Німеччини президент України Володимир Зеленський закликав усіх впливових українців, які покинули межі нашої країни, повернутися протягом 24 годин.

На питання журналістів про те, де знаходиться його сім’я, Володимир Зеленський відповів, що вона завжди з ним, оскільки його дружина – перша леді, і повинна на власному прикладі показувати, як сім’ї повинні себе вести. За словами глави держави, це дуже важливо як для країни, так і для суспільства.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 2 з 5 )