“Почнеться революція після програшу у війні”: Експерт назвала регіон, з якого РФ почне розпадатися

У Росії може початися революція після програшу країни-агресорки у війні. Після цього РФ може почати розпадатися. І такі революційні процеси, швидше за все, розпочнуться саме у Чечні, передають Патріоти України.

Розпад Росії може початися тоді, коли Кремль не зможе забезпечувати базові потреби регіонів. Таку думку висловила експерт із російських справ Ганна Лабушевська, повідомляє RadioZET.pl.

“Програна війна в Україні може виявити різні соціальні заворушення, які підірвуть Росію та призведуть до революції. Розпад Росії розглядається у різних сценаріях розвитку ситуації, коли центр, тобто Кремль, не зможе забезпечити базові потреби того чи іншого регіону”, – зазначає Лабушевська.

За її словами, найбільшим викликом для РФ може стати Кавказ. Глава Чечні Рамзан Кадиров прив’язаний до Путіна. При цьому він не має підтримки серед суспільства у Чечні. Там є різні групи інтересів, які борються між собою, Кадиров їх усуває, але завоювати підтримку все одно не може

“Коли заступник Кадирова втрачає контроль над ситуацією, він сам може тягтися до влади і знову боротися за незалежну Чечню”, – каже експерт.

Також вона додала, що в Україні зараз дуже динамічна ситуація, і це становить загрозу для Кремля. Експерт зазначає, що за цей рік, упродовж якого тривало повномасштабне вторгнення РФ в Україну, позиції Путіна дуже ослабли.

За словами Лабушевської, для протистояння диктатору РФ в окремих регіонах потрібні лідери місцевих громад. Але проблема у тому, що нині багато регіонів очолюють люди, які або безпосередньо були відправлені туди Путіним, або принаймні мають схвалення Кремля.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN