Подав у відставку – скандальний чиновник зробив несподіване. Уникнути маніпуляцій – всеукраїнський резонанс!

Різне

Заступник керівника Офісу Президента Олег Татаров передав свої обов’язки іншому працівнику ОПУ через розслідування справи щодо нього Національним антикорупційним бюро.

Про це він заявив сьогодні журналістам.

“До речі, перед тим як йти на процесуальну дію, ще раніше мною було ініційовано тимчасове перекладання моїх обов’язків на іншого працівника Офісу Президента задля уникнення маніпуляцій…” — сказав Татаров.

Як повідомлялося, Татарову 21 грудня в Національному антикорупційному бюро України вручили повідомлення про підозру.

Напередодні Подоляк зазначав, що Татаров вирішив піти у тимчасову відставку для уникнення маніпулятивних трактувань. За його словами, це допоможе уникнути конфлікту інтересів і будь-якого тиску на правоохоронні органи.

Через істотний суспільний резонанс і для уникнення будь-яких маніпулятивних трактувань, заступник глави ОПУ Олег Татаров написав заяву на ім’я безпосереднього керівника про тимчасове призупинення виконання його службових обов’язків, – пояснив Подоляк.

Подоляк розповів, що Татаров буде захищатися як приватна особа. Він додав, що тепер обов’язки Татарова мають передати іншій посадовій особі.

Нагадаємо, НАБУ і САП вказували, що повідомили заступнику голови Офісу Президента України про підозру у причетності до надання неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта у справі щодо заволодіння 81 млн грн Нацгвардії.

У НАБУ вказували, що заступник голови Офісу Президента України є третім підозрюваним у вчиненні зазначеного злочину. Окрім нього у справі підозрюються заступник директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (ч.3 ст.368 КК України) та колишній народний депутат, екскінцевий бенефіціарний власник ТОВ “Укрбуд Девелопмент” (ч.3 ст.369 КК України).

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN