Подоляк категорично відкинув пропозицію Заходу щодо війни з РФ: “Це рівносильно капітуляції”

В Офісі президента України переговори з Росією на нинішньому етапі бойових дій прирівняли до капітуляції.

Початок переговорів із Росією в поточній ситуації був би рівносильний капітуляції для України, заявив агентству France-Presse (AFP) радник глави Офісу президента Михайло Подоляк. Це одна із найжорсткіших відповідей на пропозиції західних партнерів України сісти за стіл переговорів із Росією. .dialog.ua

Про це пише “Агентство. Новини” посиланням на AFP.

“Коли за тобою ініціатива на полі бою, трохи дивно отримувати пропозиції на кшталт “ти в жодному разі не зможеш зробити все військовим шляхом, тобі потрібно вести переговори””, – заявив радник.

Початок переговорів у цих умовах означав би, що країна, “яка повертає свої території, має капітулювати перед країною, яка програє”, зазначив Подоляк.

За його словами, Москва поки не направляла Києву “будь-яких прямих пропозицій” про мирні переговори, воліючи передавати їх через посередників і говорячи про можливість припинення вогню. Публічні заяви російської влади про можливі переговори Подоляк охарактеризував як інформаційну кампанію “Переговори”, створену, щоб виграти час для пошуку нових озброєнь та підготовки мобілізованих. Реального бажання вести переговори, за його словами, Кремль не має.

Українські військові сили зараз концентруються на бойових діях у Запорізькій та Луганській областях, додав радник глави Офісу президента.

Про те, що Україну закликають пом’якшити позицію щодо переговорів з Росією, першими дізналися американські газети.

The Washington Post 5 листопада повідомила з посиланням на джерела, що адміністрація Байдена у непублічному спілкуванні з українською владою закликає Київ продемонструвати готовність до переговорів.

За п’ять днів The New York Times написала, що прихильником закріплення поточних успіхів української армії є голова комітету начальника штабів армії США Марк Міллі. Пізніше він сам привселюдно озвучив свою позицію. Міллі завив, що існує “вікно можливостей для переговорів”.

Минулого тижня Володимир Зеленський повідомив, що отримав від світових лідерів сигнали про бажання Володимира Путіна розпочати прямі переговори.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN