Подружжя вже мало дві пари близнюків, але народження третіх двійнят стало для всіх несподіванкою

Дивовижно, але в одній родині три рази поспіль народилися близнюки.

Коли у родині народжуються близнюки — це просто чудово, а коли 3 пари поспіль, то це просто неймовірно! Таке явище є дуже рідкісним і трапляється приблизно раз на півмільйона випадків, інформує Ukr.Media.

Але сімейній парі Карен і Коліна пощастило стати батьками аж трьох пар близнюків. Чоловік та дружина вже мали чотирьох дітей: Фінна та Джуда (12 років), Льюїса та Кайла (14 років).

Коли Карен завагітніла втретє, лікарі її переконували в тому, що близнюків точно не буде. Але на процедурі УЗД на них чекав сюрприз: виявилося, що жінка носить під серцем двійню. Карен зізнається, що навіть і не думала, що таке може статися, але все одно була дуже щаслива. Коли вона написала чоловікові смс з новиною, він подумав, що дружина жартує. У відповідь він написав: "Це не смішно".

Багатодітні батьки думали, що у них знову буде пара хлопчиків, тому про стать майбутніх дітей навіть не намагалися дізнатися. Через це народження двох дівчаток для них було справжнім щастям.

Карен і зараз не вірить у те, що у її будинку вже ростуть дві маленькі жінки, і жартує, що тепер у них буде п'ять захисників: батько і четверо братів.

Іноді доля буває надто щедрою. Але ця родина вміє отримувати її подарунки.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Подружжя вже мало дві пари близнюків, але народження третіх двійнят стало для всіх несподіванкою