Подружжя взяло собі дуже сумного кота, але так здається лише через його зовнішність

Вроджена вада кота робить його вигляд сумним.

Фотографія з цим котом стала однією з найбільш популярних в Інтернеті. Здається, що це найсумніший кіт у всьому світі, але це зовсім не так. Просто Тобі має рідкісне захворювання, інформує Ukr.Media.

Тобі живе у місті Страуде англійського графства Глостешир. У 2018 році подружжя взяло його з притулку. Тепер у родині двоє вихованців — Куїнтону сім років, а Тобі шість. Коти добре потоваришували і практично ніколи не розлучаються.

Обидва вони мають особливості: у Куїнтона відсутній один зуб, а у Тобі уся мордочка була у глибоких зморшках, а шкіра на животі звисала майже до підлоги.

Пізніше з'ясувалося, що Тобі має рідкісний "синдром Елерса-Данлоса". Друга його назва — гіпереластичність шкірних покривів. Це захворювання викликане тим, що у синтезі колагену є порушення. Тому шкіру Тобі легко поранити і зовні кіт виглядає старим. Раніше подружжя не знало, що існує така хвороба, спочатку чоловік та дружина просто взяли собі незвичайного котика.

З Тобі людям доводиться бути особливо обережними. Навіть Куїнтон, коли грає з ним, ніколи не випускає свої пазурі. І навіть зрідка допомагає своєму "братику" вмиватися.

А Тобі дуже полюбляє, коли йому чухають живіт і навіть сам просить про це, починаючи стукати по ньому лапками. Але взагалі кіт живе звичайним життям, і він цілком щасливий. Як і його "братик" Куїнтон. Він успішно обходиться і без зубів.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Подружжя взяло собі дуже сумного кота, але так здається лише через його зовнішність