“Погано буде всім”: Зеленський екстрено звернувся до українців. Повинні зупинити!

У МОЗ вважають, що в разі дотримання заходів, розроблених українським урядом для стримування поширення коронавіруса, в країні не було б такого значного зростання кількості заражених.

Про це 25 червня в ході наради під головуванням президента Володимира Зеленського заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє прес-служба Офісу президента. korupciya.com

За словами Степанова, в деяких країнах заходи пом’якшують навіть більше, ніж в Україні. Тому, на думку міністра, щоденні антирекорди захворюваності відбуваються через порушення карантину.

У той же час з початку тижня в три рази збільшили кількість штрафів для підприємств і організацій, що порушують карантин. Найчастіше правила порушуються в громадському транспорті. За даними МВС, в загальному вже накладено штрафів більш ніж 5 млн гривень.

Володимир Зеленський вважає, що в ситуації, що склалася необхідно посилити роботу з роз’яснення людям необхідності дотримання карантинних заходів після пом’якшення правил.

“У нас в деяких регіонах заповнено вже більше половини ліжкомісць, а кількість хворих щодня зростає. Якщо не зупинити це зростання, будемо мати пік захворюваності прямо посеред літа. Погано буде всім. Тоді ніхто не буде радий ослабленню карантину”, – заявив глава держави.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
“Погано буде всім”: Зеленський екстрено звернувся до українців. Повинні зупинити!