Погода в Карпатах – замело снігом пост рятувальників, їм довелося відкопуватись – відео

У Державній службі надзвичайних ситуацій, показали, з чого починається день у рятувальників в Українських Карпатах, де намело метрові кучугури снігу. Їм доводиться відкопуватися, навіть, щоб вийти з наглядового поста, оскільки двері заблоковані майже повністю.

Відповідне відео опублікували у Facebook ДСНС України. У пресслужбі закликали українців, добре подумати, перш ніж вирушити в гори – раптом хтось опиниться в небезпеці, рятувальникам доведеться спершу відкопатися, щоб поспішити на допомогу.

Сніг заблокував двері

На кадрах видно, як один зі співробітників ДСНС відкрив двері на вулицю, однак вийти не зміг, оскільки сніг засипав вихід практично повністю, лишилася лише невелика щілина вгорі. Рятувальник взяв лопату, розкопав отвір, куди зміг пролізти, а вже перебуваючи на вулиці, почав далі звільняти прохід.

“Саме так нині виглядають ранки на г. Піп Іван Чорногірський”, – прокоментували в ДСНС.


Там попередили, що 8 лютого на високогір’ї Закарпатської області, у горах Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень). Також можливі зсуви снігу на дорогу.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )