Погодна вакханалія: Україну заллє дощами, потім замете снігом і під кінець заморозить
Синоптики попередили українців про те, як змінюватиметься погода найближчим часом

Практично підійшла до кінця зима, і вплив весни вже проглядається в погоді українців. Проте розслаблятися і чекати зовсім теплої погоди у лютому українцям все ж не варто.

Про це у своєму профілі написала відомий синоптик Наталія Діденко.


Так, завдяки впливу антициклону Інго 15 лютого в Україні встановиться досить сонячна погода. При цьому, звичайно, вночі температура все ще падає нижче нуля, проте сонячна погода дарує реальну надію на весну, оскільки ожеледь і сніг поступово тануть.

У вівторок, 15 лютого в середньому по Україні нічна температура складе до 2 до 7 градусів нижче нуля, на північному сході країни термометри покажуть десять градусів морозу. Вдень середня температура становитиме від + 3 до + 9 градусів. У Харківській, Сумській та Полтавській області температура буде дещо нижчою — від нуля до 4 градусів вище нуля.


Антициклон не дасть опадам випадати на більше частини території України, хіба що хвостом атмосферного фронту зачепить крайній захід України, в результаті чого там можуть пройти дощі і мокрий сніг.

У столиці 15 лютого нічна температура становитиме від -3 до -5 градусів, а вдень піднімається до 4-6 градусів тепла. Тому синоптик поки не радить українцям міняти гардероб, оскільки до весняного тепла чекати ще досить довго.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )