Погрожує підірвати ЗАЕС, щоб йому “здали” Авдіївку: Масштаби і стратегія Путіна у війні змінилися, – Піонтковський

Окупанти продовжують щодня обстрілювати українські міста, а ситуація безспосередньо на фронті досі напружена. Попри це, стратегія ворожої армії у війні проти України зараз дещо змінилась. Про це сказав публіцист та політолог Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

За його словами, план Путіна у війні приречений і головні завдання – “взяти Київ за три дні” та знищити українську державу – провалились ще у перші дні війни. Ба більше, як він додав, навіть найпесимістичніші оцінки станом на зараз, зводяться до того, що Москві вдасться нав’язати максимум “замороження” війни на зиму. Мовиться навіть не про припинення вогню, а зменшення можливостей вести ефективні бойові дії у зимовий період.

“Задум Путіна та той ультиматум, який він вкинув усьому світу, погрози ядерною зброєю та плани “піти” на країни Балтії, на Варшаву – зараз безглуздо виглядають”, – сказав Піонтковський.

Плани путіна змінились

Натомість зараз же він погрожує підірвати Запорізьку АЕС, щоб йому “здали” Авдіївку. А також відчайдушно намагається досягти перемир’я та припинення вогню. Крім цього, російська армія відмовилась від мети захопити Слов’янськ та Краматорськ й перекинулась на південний напрямок. “Якось змінились масштаби і стратегія Путіна у війні. Україна вже отримала найбільшу стратегічну перемогу. Вона вистояла”, – вважає публіцист.

Джерело: 24 канал

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN