Погрожує захопленням нових територій: “Глава” Криму, зрадник Аксьонов нервово відреагував на святкування Україною дня народження Степана Бандери

Новини

“Глава” незаконної окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявив, що Україна нібито “неминуче” втратить ще кілька областей, зазначають Патріоти України.

“Неминуче підуть й інші, як мінімум південно-східні області”, – стверджує маріонетка Кремля на своїй сторінці в забороненій в Україні соцмережі “ВКонтакте”. Відповідним постом Аксьонов відреагував на традиційну щорічну смолоскипну ходу до дня народження Степана Бандери, яка пройшла в Києві та інших містах 1 січня.

Так званий глава захопленого Криму озвучив популярні тези пропагандистів про “нацистів” і “бандерівців” в Україні. Також він возвеличив “русскій мір”, в якому Україна нібито може стати “вільною і незалежною”.

Аксьонов заявляє, що “Крим не хотів, не міг і не став залишатися в складі бандерівської і русофобської України”. Про незаконне захоплення українського півострова російськими військовими він, звичайно ж, не згадав.

Окупант порівняв “ідеологію нацизму” зі штучним вірусом. Так, Аксьонов зробив безглузду заяву: нібито вона “створена в ідеологічних лабораторіях і занесена із Заходу”.

Обережно, повідомлення транслює російську пропаганду!

 

Фрагмент пропагандистського поста Аксьонова
Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN