Покази не зійшлися, але хабар ніхто не пропонував: у ДБР озвучили нові дані у справі про ДТП із Трухіним

Поліцейські, яких допитали у Державному бюро розслідувань, не підтвердили отримання пропозицій щодо хабаря від народного депутата Олександра Трухіна після ДТП за його участю. Повторне надання показів відбулося 7-8 лютого.

Про це повідомив директор ДБР Олексій Сухачов на засіданні комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, яке транслювалось у YouTube. За його словами, поліцейські також не надали інформацію про те, хто саме перебував за кермом автомобіля (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Під час повторного допиту поліцейські повідомили, що особисто їм кошти як неправомірну вигоду не пропонували”, – зазначив Сухачов.

Він стверджує, що раніше Нацполіція на запит слідчого ДБР надала інформацію про відсутність запису з нагрудного реєстратора поліцейського. Це могло б вплинути на встановлення об’єктивних обставин ДТП.

Слідчі ДБР ініціювали проведення Нацполіцією службового розслідування.

Також, за словами Сухачова, має розслідуватися факт “неприйняття заходів для належного збереження слідів на місці події”, оскільки після ДТП Трухін безперешкодно оглядав водійське сидіння.

Директор ДБР додав, що деякі камери відеоспостереження зафіксували перебування за кермом автомобіля людини у червоному одязі.

“Цією особою виявився Склема Віктор Васильович (помічник депутата Полтавської обласної ради, – Ред.)”, – сказав він.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )