“Поки “Посейдон” завдасть по нам удар, РФ вже не буде”, – США про російську “торпеді судного дня”

Новини
Можливо, розуміють це і в Росії, так як мають намір виготовити тільки тридцять безпілотних субмарин.

Російський безпілотний підводний човен “Посейдон”, розпіарений пропагандистами, не просто невдала розробка, а повний провал з усіх точок зору. Це озброєння настільки неефективне, що за цим показником його навіть складно з чимось порівняти, передають Патріоти України з посиланням на Forbes.Як зазначив американський експерт в області озброєнь Девід Екс, безпілотна субмарина “Посейдон”, здатна нести ядерне озброєння і помпезно названа “торпеда судного дня”, в разі її застосування проти США (саме ця держава в РФ вважається головним ворогом) буде добиратися до цієї країни два дні. За цей час як і субмарину можна виявити і знешкодити, так і теоретично цілком можна знищити Росію більш ефективними видами озброєння, які є у США.

Девід Екс назвав безпілотний підводний човен “Посейдон” повільним і вразливим. Він зазначив, що це абсурдне по всіх параметрах озброєння створене виключно з пропагандистською метою.

Можливо, розуміють це і в РФ, так як мають намір виготовити тільки тридцять безпілотних субмарин.

“Поки “Посейдон” досягне берегів США і завдасть удар, Росія вже перестане існувати”, – заявив Екс.

А експерт Оуен Коут з Массачусетського технологічного інституту припустив, що, вступивши в проект “Посейдон”, Росія “створює ілюзію чогось значного і намагається зробити страхітливий ефект, витративши на це всього лише кілька мільярдів доларів”.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN