“Покращення” в дії: У Росії через дефіцит не вистачає паперу навіть на етикетки

У РФ бізнес звернувся до уряду із проханням зменшити розмір етикеток на упаковці продуктів. Через дефіцит паперу та чорнила можливості друкувати етикетки великого розміру немає. Про це повідомляє видання РБК, передають Патріоти України.

Віце-прем’єр РФ Вікторія Абрамченко доручила вивчити можливість уточнення національних стандартів Росії “в галузі етикетування продуктів”. Йдеться про стандарти, що визначають мінімальну та максимальну площу, яку займають відомості про продукт при розміщенні етикетки на картонній упаковці.

У Мінпромторгу заявили, що питання перебуває у віданні Росстандарту, який отримав доручення “і розповість про підсумки виконання найближчим часом”. РБК направив запит до Росстандарту. Представники Мінекокомрозвитку, Мінсільгоспу, Росспоживнагляду та Роскаккредитації підтвердили, що отримали доручення та “пропрацюють” його.

Зазначимо, санкції та повномасштабна війна, яку розв’язала Росія, призведуть до скорочення економіки агресора та відкинуть її розвиток на 15 років. Вже найближчим часом проти РФ можуть запровадити чергові жорсткі обмеження.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Покращення” в дії: У Росії через дефіцит не вистачає паперу навіть на етикетки