Поки ми спали! Шалений успіх ЗСУ , рознесли окупантів! Нищівний удар, переможемо!

Українські десантники ліквідували чергову групу російських окупантів.

Серед них знайшовся один з високим рівнем самокритичності: він начепив на себе шеврон з надписом “Слабоумие и отвага”. korupciya.com

Українські воїни обіцяють і далі удобрювати українську землю окуантами, які виконують злочинні накази російського військового командування. Повідомляє Центр стратегічних комунікацій Збройних Сил України.

“Десантники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади знищили групу російських окупантів. Привертає увагу шеврон “слабоумие и отвага” на плечі загарбника. От так, через власне “слабоумие”, виконуючи злочинні накази командирів, російські солдати удобрюють український чорнозем”, – зазначили у СтратКомі.

Судячи з опублікованих військовими світлин, на яких, зокрема, є й документи загарбників, “недоумкуватий та відважний” окупант виявився зрадником. Він прибув вбивати українців і загинути на материковій частині України з окупованої Керчі, що в Автономній Республіці Крим.

Також окупанти продовжують втрачати запаси боєприпасів: останні дні горять склади та детонують боєприпаси у низці окупованих міст.

На опублікованих відео з Донецької та Луганської областей знято потужні “феєрверки” та пожежі, які осяяли небо над містами.

Про це повідомляє Telegram-канал “Типовий Донецьк”. Загоряння складів та детонацію боєприпасів зафіксували, зокрема, у містах Торез, Харцизьк, Хрестівка (колишнє Кіровське), Іловайськ та Донецьк.

На кадрах показано, як піднімаються густі клуби диму та чутно звуки розривів через детонацію боєприпасів. Найімовірніше, удар був завданий по складах боєприпасів окупаційної армії Росії.

У Шахтарську через пожежі та вибухи навіть оголошували евакуацію – поки що тільки в межах міста. Жителів просили переміститися з одного району до іншого.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Поки ми спали! Шалений успіх ЗСУ , рознесли окупантів! Нищівний удар, переможемо!