Поки ми спали! ЗСУ зламали окупантів! Переможний момент: у Зеленського не стримались – вся правда!

У війні відбувся ще один стратегічний перелом. Ми виграли свою Курську дугу, незалежно від того, чи захоплять Сєвєродонецьк. Про це пише  РБК-Україна з посиланням на радника голови ОП України Олексія Арестовича.

“Можна сказати, що у війні відбувся ще один стратегічний перелом. Можна сказати, що ми виграли свою Курську дугу, незалежно від того, чи захоплять Сєвєродонецьк. Як заберуть, так і віддадуть”, – заявив Арестович.

Він додав, що зараз відбуваються цікаві процеси в зовнішній політиці. Радник голови ОП порівняв ситуацію на українському фронті з Курською дугою. korupciya.com

“Титанічні речі відбуваються зараз у зовнішній політиці. І це, якщо міряти мірками Другої світової війни, то ми виграли Курську дугу і, певного роду, Битву за Африку. Це дуже гарні новини”, – сказав він.

Росіяни продовжують стягувати резерви до Сєвєродонецька та в напрямок Тошківка-Золоте. Нині там тривають бої. Кремлівські найманці хочуть оточити українських військових, наголошує Сергій Гайдай.

Відео дня:

Він повідомив, що Лисичанськ продовжує потерпати від ворожих обстрілів. Лише за кілька днів окупанти нанесли катастрофічних руйнувань місту.

“Росіяни відмовилися від форсування річки Сіверський Донець через страх великих втрат, бо вони ще від “першої” Білогорівки не оговталися, тож вирішили гинути на інших напрямках”, – сказав Гайдай.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Поки ми спали! ЗСУ зламали окупантів! Переможний момент: у Зеленського не стримались – вся правда!