Поки вся увага була прикута до Харківщини, ЗСУ тихенько звільнили значну частину півдня.

Українські військові активно звільняють наразі не лише Харківщину, а й Херсонщину. Так, сьогодні, 12 вересня ЗСУ деокупували ще п’ять селищ Херсонської області.

А за останні 2 тижні на Херсонщині звільнено близько 500 квадратних кілометрів. Деокупацію територій уже підтвердили на офіційному рівні.

ЗСУ звільнили ще 5 селищ на Херсонщині

Керівниця пресцентру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк повідомили, що на Херсонщині звільнені такі населені пункти: Високопілля, Нововознесенське, Білогірку, Сухий Ставок та Миролюбівку.

Військовий експерт Костянтин Машовець пояснив, що “тактично Високопілля – це своєрідний плацдарм, який дозволяв російським військам тримати під вогневим контролем Криворізьку ТЕС”.

З Високопілля окупанти обстрілювали Зеленодольськ, Сергіївку, Кошове, Велику Костромку.

Високопілля займає проміжне село між Іванівкою та Осокорівкою. Воно розташоване на дорозі між цими населеними пунктами.

Відео дня:

Якщо українським військовим вдасться втримати Високопілля, це “дозволить контролювати прилеглі території”. Крім того, ЗСУ вдалося зробити так, щоб “російські війська опинилися у напівоточенні з трьох боків”.

Ці населені пункти на сьогодні повністю під українським прапором. Також, за словами Наталії Гуменюк, звільнена територія вже зачищена, однак там все ще тривають певні заходи.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Поки вся увага була прикута до Харківщини, ЗСУ тихенько звільнили значну частину півдня.