Полонений “азовець” “Доцент” на допиті “обнулив” провокацію пропагандистів РФ

Російські пропагандисти опублікували відео з полоненим українським військовослужбовцем із “Азова” Владиславом Дутчаком (позивний “Доцент”).

У Мережі з’явилося відео з полоненим українським захисником “Доцентом”, який захищав Маріуполь у складі “Азова”. Пропагандисти намагалися спровокувати військового під час інтерв’ю, проте їхній план зазнав фіаско.daily.dialog.ua

Владислав Дутчак – історик та кандидат філософських наук. До початку повномасштабного вторгнення РФ працював лектором та методистом Освітнього Дивізіону “Національного Корпусу” та проводив лекції з історії.

Як і інші захисники Маріуполя, він був у місті до останнього. Зараз Дутчак – військовополонений, перебуває у катівнях окупантів.

Під час допиту росіяни запитали, хто такі для нього жителі “Л/ДНР”, військовий відповів: “Українці. Безумовно, серед них є люди, які помиляються у своїх поглядах, але це українці такі ж, як і ми. Рано чи пізно ми знайдемо з ними спільну мову. Якщо ми не зможемо порозумітися, то я сподіваюся, що мої діти та їхні діти порозуміються”.

Відео дня:

Після таких відповідей заточені на пропаганді росіяни зрозуміли, що “підловити” захисника на підступних питаннях зі своїх методичок їм не вдасться.

У Мережі жителі окупованих територій із проукраїнською позицією пишуть, що останніми тижнями вони помічають страх загарбників та прагнення “вислужитися” перед начальством. У зв’язку з цим із “азовців” усіма силами створюють образ “нацистів”, а на Донбасі в рази посилили обстріл. Традиційно у руйнуваннях та жертвах серед мирних жителів звинувачують ЗСУ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Полонений “азовець” “Доцент” на допиті “обнулив” провокацію пропагандистів РФ