Connect with us

Новини

Польща підтримує! Прискорений шлях в ЄС – розпочати негайно. На тлі агресії РФ!

Польща підтримує прискорений шлях вступу України до ЄС, повідомив президент Польщі Анджей Дуда, про це він повідомив у Twitter

Також польський лідер запропонував негайно надати нашій державі статус кандидатки на вступ. Це відбувається на тлі посиленої агресії Росії проти України. Дуда вважає, що співбесіди щодо термінового вступу України в ЄС треба почати негайно. Пише korupciya.com
Україна також має отримати доступ до фондів ЄС на реконструкцію. Він належить Україні, – наголосив президент Польщі.

Зауважимо, що Президент України Володимир Зеленський звернувся до Євросоюзу. Лідер держави заявив, що українці заслужили на членство в організації.

Зеленський обговорив це питання з Шарлем Мішелем, Урсулою фон дер Ляєн та Еммануелем Макроном. Він наголосив, що зараз потрібно раз і назавжди припинити дискусію щодо нашого членства.

Advertisement

Настав вирішальний момент раз і назавжди закрити багаторічну стратегічну дискусію та ухвалити рішення про членство України в ЄС, – заявив Володимир Зеленський.

На днях державні збори (парламент) Естонії на позачерговому засіданні ухвалили резолюцію на підтримку України на тлі агресії Росії. Депутати виступили за надання Києву статусу кандидата в ЄС і дорожньої карти для вступу в НАТО. Депутати закликали країни всього світу підтримати економіку України і збільшити допомогу з озброєннями, оскільки країна стала жертвою неспровокованої агресії з боку Росії.

Прокоментуйте:
Advertisement