Помер! Прямо напередодні свят – удар для Лукашенка: зліг у лікарню. Там і заразився – коронавірус забрав

Різне

Днями в Білорусі пішов з життя екс-заступник керівника Адміністрації президента Михайло Сазонов, про це TUT.BY розповіла його дружина Раїса Дашкевич. Михайло Юрійович входив до складу команди Олександра Лукашенко, коли той вперше брав участь в президентських виборах в 1994 році.

Михайлу Сазонову було 64 роки. Останнім часом він сильно хворів.

– Два місяці він провів у кардіоцентрі. Ліг він з серцем, там заразився ще коронавірусом, – розповіла Раїса Дашкевич.

Михайло Сазонов закінчив географічний факультет БГУ. Працював геологом в науково-дослідних та інженерно-вишукувальних організаціях. У 1980-х перейшов в МВС. Займався боротьбою з економічною злочинністю та корупцією.

Працюючи в міліції, отримав юридичну освіту. Брав участь в ліквідації аварії на ЧАЕС.

У 1993 році з посади заступника начальника республіканського управління по боротьбі з економічною злочинністю був направлений в парламентську антикорупційну комісію, яку очолював Олександр Лукашенко.

Під час передвиборної компанії, коли обирали першого президента Білорусі, був одним з керівників штабу в команді Лукашенка.

З 1994 року Сазонов працював в Адміністрації президента. Був заступником і першим заступником керівника.

З 1999 року по 2000 рік, перебуваючи на посаді помічника президента, брав участь в підготовці договору про створення Союзної держави.

За даними журналістів, Михайло Сазонов також очолював спеціальну експертну групу, що представляла білоруська влада на переговорах з опозицією, що проходили за посередництва консультативно-наглядової групи ОБСЄ по Білорусі.

У 2000 році пішов у відставку з державної служби і зайнявся бізнесом.

Прощання з Михайлом Сазоновим пройшло сьогодні, 8 січня.

Відзначимо, що Екс-кандидат на пост президента Білорусі Світлана Тихановська перехворіла коронавірусом, повідомляє ЗМІ з посиланням на її прес-секретаря Ганну Красуліну.

“Світлана перехворіла коронавірусом. Зараз з нею все повністю в порядку, вона приступає до роботи “, – сказала Красуліна.

Вона уточнила, що хвороба у Тихановської проходила в легкій формі.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN