Померла видатна італійська акторка Моніка Вітті

Померла відома італійська акторка Моніка Вітті. Повідомляється, що зірка протягом довгого часу боролася з хворобою Альцгеймера, через яку 20 років не з’являлася на публіці. На момент смерті їй виповнилося 90 років.

Про це повідомив її чоловік Роберто Руссо. Його коментар передав віце-прем’єр Італії Вальтер Вальтроні на своїй сторінці в Twitter (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

“Роберто Руссо попросив мене передати, що Моніки Вітті більше немає. Я роблю це з великим жалем, болем та прихильністю”, – йдеться в повідомленні.

Померла відома італійська акторка Моніка Вітті

Протягом останніх 20 років Вітті не відвідувала світських заходів та урочистостей, пов’язаних з кіно. Родина зірки кінематографа піклувалася про неї та допомагала боротися з хворобою.

Протягом останніх 20 років Вітті не відвідувала світських заходів

Всесвітнє визнання акторка здобула після ролей у фільмах культового режисера Мікеланджело Антоніоні “Пригода” та “Затемнення”.

Всесвітнє визнання акторка здобула після ролей у фільмах культового режисера Мікеланджело Антоніоні

Життєвий шлях Моніки Вітті

Знаменитість народилася 3 листопада 1931 року в Римі, столиці Італії. В дитинстві виявляна інтерес до гри в театрі та брала участь в любительських спектаклях, тому в 16 років вступила до кіноакадемії.

До 1953 року юна Вітті вже досягла неабияких успіхів в театральній сфері, які помітили такі відомі драматурги, як Бертольд Брехт та Ежен Іонеско. Вони неодноразово запрошували талановиту дівчину взяти участь в їхніх постановках.

Знаменитість народилася 3 листопада 1931 року в Римі

В дитинстві Вітті виявляна інтерес до гри в театрі

Кінодебют зірки відбувся в 1954 році, коли вона знялася в комедії “Смійся! Смійся! Смійся”, проте ця роль не принесла Вітті успіху. Ситуація кардинально змінилася через 3 роки, коли акторка познайомилася з видатним режисером Мікеланджело Антоніоні.

Пізніше в молодих людей закрутився роман, який тривав 10 років.

У Вітті та Мікеланджело Антоніоні був роман

Він запросив красуню знятися в 4 фільмах, серед яких “Пригода” та “Затемнення”, які і принесли італійці славу. Також артистка знялася в таких кінороботах, як “Дівчина з пістолетом”, “Модесті блейз”, “Танго ревнощів” та інших.

Акторка знялася в багатьох культових фільмах

Зірка зіграла головні ролі в відомих італійських кінокартинах

У 1968 році Моніка Вітті була нагороджена призом за найкращу жіночу роль у фільмі Маріо Монічеллі “Дівчина з пістолетом”. За життя вона 5 разів отримувала премію “Давід ді Донателло” в аналогічній номінації.

У 1968 році Моніка Вітті була нагороджена призом за найкращу жіночу роль у фільмі Маріо Монічеллі

За життя вона 5 разів отримувала премію "Давід ді Донателло"

У 1989 році зірка спробувала себе в ролі режисера фільму “Таємний скандал”, після чого назавжди покинула кінематограф. Ще кілька років італійка продовжувала працювати в театрі та на телебаченні, поки хвороба не змусила її закінчити кар’єру.

У 1989 році зірка спробувала себе в ролі режисера фільму "Таємний скандал"

1995 року на Венеціанському фестивалі її заслуги перед кінематографом були відзначені “Золотим левом”.

В останні роки життя за акторкою доглядав її чоловік-режисер Роберт Руссо, з яким вони познайомилися в 1975 році, а одружилися в 1995. Дітей у подружжя не було.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )