Помилкове виправлення помилок? “Квартал 95” переніс прем’єру мультфільму про дурня, який зайняв трон (відео)

Помилкове виправлення помилок? "Квартал 95" переніс прем'єру мультфільму про дурня, який зайняв трон (відео) Новини

Помилкове виправлення помилок? "Квартал 95" переніс прем'єру мультфільму про дурня, який зайняв трон (відео)

Продюсерам “Кварталу” слід було заздалегідь подумати про небажані асоціації нового продукту з їхнім лідером, та й скасовувати показ стало не менш помилковим рішенням, ніж знімати сатиричну анімацію.

Студія “Квартал 95” повідомила про те, що організатори перенесли прем’єру анімаційного фільму “Гулівер повертається”, передають Патріоти України.

На офіційній сторінці мультфільму в Facebook з’явилось повідомлення, що його вихід запланований на 29 квітня 2021 року. Стрічку збиралися показати 24 грудня, але скасували у зв’язку з пандемією коронавірусу і нестабільною ситуацією в країні.

Раніше творці мультфільму “Гулівер повертається” розповіли глядачеві трохи про сюжет. За їхніми словами, цей анімаційний фільм буде цікавий як дітям завдяки пригодам і гумору героїв, так і батькам завдяки актуальному соціальному і навіть політичного підтексту.

“Гулівер отримує лист, в якому його просять про допомогу жителі Ліліпутії. Край в страшному занепаді, тому без хорошого і мудрого велетня їм не обійтися. Трон зайняв неймовірний дурень і кожен відчуває на собі важкі наслідки його дурості. Але чи буде Гуллівер самовіддано вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все гаразд? ” – йдеться в анонсі.

Варто відзначити, що мультфільм від студії “Квартал 95” презентували в Берліні в рамках кінофестивалю Berlinale. Крім того, він брав участь в світовому кіноринку Marche du Film в Каннах.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN