Поранені Рябчуком нацгвардійці готові до виписки, Жанну Шарову та ще одного постраждалого чекає лікування. Відео

Троє нацгвардійців, що постраждали під час стрілянини на “Південмаші” у Дніпрі, готуються на виписку. Жанну Шарову та Ігоря Семенченка ще чекає лікування.

Про це на щоденному брифінгу розповів головлікар Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко. За його словами, під час операцій, які перенесла Шарова, було багато ризиків (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Гемоглобін – 30, все в животі порвано, кишківник розбитий, хребці – на уламки. І коли вони (хірурги. – Ред.) йшли на операцію, ризик був такий, що не знали, як вона закінчиться”, – зазначив Риженко.

“Видалили пів метра кишківника. І зараз я дивлюсь на Жанну – вона вся рум’яна, хоче бігти, займатися спортом і особистим життям”, – розповів головлікар.

Він висловив вдячність усім лікарям та медсестрам за те, що зробили все можливе для порятунку постраждалих.

Нагадаємо: 22-річна військовослужбовиця Жанна Шарова, яка отримала найтяжче поранення під час стрілянини на заводі “Південмаш” у Дніпрі, розповіла, що не була знайома з Артемієм Рябчуком, тільки запам’ятала хлопця в обличчя. На варту в цю частину вона потрапляла рідко, тому її присутність на режимному об’єкті трагічного ранку стала фатальним збігом.


Інший постраждалий, Ігор Семенченко, що перебуває у тому самому відділенні, що й Жанна, згадав, що за кілька годин до інциденту Артемій Рябчук читав книгу і виглядав абсолютно спокійним, його поведінка не віщувала жодного лиха.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )