Connect with us

Новини

Порошенко у 2014 році відмовився від пропозиції Канади отримати кілька десятків винищувачів F-18

Канада пропонувала Україні винищувачі. Міноборони відмовилося

Канада пропонувала Україні кілька десятків винищувачів F-18, однак Міністерство оборони відмовилося від літаків.

Про це в ефірі програми “Ідеальний уряд” заявив колишній заступник міністра оборони Леонід Поляков.

За його словами, причинами відмови стали висока вартість експлуатації дорогої техніки, а також тривалий термін, необхідний, щоб перевчити на нові машини пілотів.

Advertisement

Як відомо, раніше президент Петро Порошенко заявляв про згоду західних партнерів на надання Україні летальної зброї. Наразі жоден партнер не підтвердив такі постачання.

Закупівля летальної зброї і досі є можливою .

Пізніше стало відомо, що Сполучені Штати Америки здійснили постачання в Україну радарних систем, призначених для боротьби з мінометними розрахунками противника, дозволивши використання цього озброєння в зоні АТО.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: текст «порошенко: нам не потрбна смертельна зброя четвер, 25 вересня 2014, 15:57 президент петро порошенко заявляе, що украïна одержуе всю необхдну подтримку вi̇д европи й сша, a смертельна зброя нам не потрибна. про це BİH заявив y четвер на прес-конференцй. "я переконаний, що й сша, EC роблять дуже багато для нас. я не зустрв вi̇дмови, HỈ в европі, HỈ в штатах. Hi економчних, HỈ 3 финансових, HỈ 3 консультацйних, HI 3 оборонних питаннях", заявив BİH. "коли я повернувся, я почув перше питання: "так ви все-таки привезли смертельну зброю". друзй MOÏ, запевняю вас, нам не потрибна смертельна зброя", заявив порошенко.»

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement