Порошенко втік! Просто в натовпі – швидко сів в машину. Відмовився говорити – в оточенні охорони!

Позафракційний депутат Андрій Деркач оприлюднив нову серію розмов екс-президента Петра Порошенка з Байденом, під час яких політики демонструють дуже теплі відносини і занепокоєння щодо поведінки Трампа щодо України.

Байден назвав Порошенка “батьком нації”, а Трампа порівняв з собакою. Повідомляє korupciya.com

Про це стало відомо з нової частини плівок, оприлюднених нардепом Андрієм Деркачем сьогодні, 16 вересня.

Розмова між Джо Байденом і Петром Порошенко відбувався 16 листопада 2016 роки (коли Дональда Трампа обрали президентом США). Крім обговорення Трампа Порошенко попросив Байдена підтримати тему безвіза з ЄС для України, яку можна було б “продати” українському народові.

Порошенко: Я розповів йому про досить велику кількість речей, які роблять президент Обама і нинішня адміністрація (сміється). Але чесно кажучи, я очікував більш прохолодної розмови. Але він був досить щирим і теплим.

Байден: Добре, дивіться, цей хлопець, кажучи по-англійськи, він – собака, яка біжить за машиною по дорозі. Погана собака буде бігти за машиною вздовж дороги. Цей вислів англійською мовою. Він схопив машину. Він не знає, що робити, він навіть не знає, з чого зроблений цей автомобіль або що в ньому. Значить, у нас є шанс зробити його героєм.

У розмові Байден вихваляє Порошенка, називає його першим, хто створив вільну від корупції країну. Говорить про те, що той став йому другом і що “років через 30 діти співатимуть пісні про Порошенка”, оскільки той “став відданим незалежності нової держави і некорумпованої нації”.

Після оприлюднення цих плівок, журналісти тг-каналу Pavlovsky News вирішили взяти коментар у Петра Порошенка з приводу цих розмов.

Але “батько нації” відмовився говорити про нові плівки Деркача. Більш того, 5-й президент України заявив, що на телеграм-каналі Pavlovsky News є кому їх коментувати.

Після цього Порошенко швидко сів у автомобіль і поїхав. Його охорона в цей час зробила все, щоб не підпустити журналістів ближче до Порошенка.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Порошенко втік! Просто в натовпі – швидко сів в машину. Відмовився говорити – в оточенні охорони!