Посадити Порошенко – історична подія, Зеленський відповів. П’ятий в ауті – велика справа. Має піти

Різне

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова зараз показує, що бандитів спіймали більше, але на це суспільство реагує неналежним чином. Однак “Всі” нібито чекають, коли “посадять” п’ятого президента Петра Порошенка.

Про це сказав Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню “Фокус”.

Зеленський вважає, що при генпрокурорці Ірині Венедиктовій стали “ловити більше бандитів”, зокрема “закрили відомих” скрутчиків “ПДВ, “скручували” 20 млрд грн. Це дійсно історична подія. Але про це не говорять як про Єрмака (керівника ОП Андрія Єрмака – ред.), Тому не дуже цікаво”, – прокоментував глава Держави свої попередні заяви про те, що Венедиктова повинна до кінця року показати результат роботи.

Одночасно з питаннями по справі проти п’ятого Президента України Петра Порошенка Зеленський порадив звертатися в правоохоронні органи і запевнив, що не має права запитувати у генпрокурора про це.

“Вона сама знає, що повинна всіх злодіїв посадити. Це її завдання. Хоча зрозумійте, що у неї немає всіх можливостей. Все попереду, все обов’язково буде”, – сказав Президент.

У той же час він нагадав, що у справі про авіакатастрофу військового літака Ан-26 в Харківській області вже є три підозри військовослужбовцям, що входять в топ військових країни, ведеться слідство.

“Вважаю, що це велика справа, але для більшості це не голосно, оскільки всі чекають, коли посадять Порошенко”, – додав Зеленський.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що Президент Володимир Зеленський байдужий до свого попередника Петра Порошенка.

Про це заявив радник глави держави Михайло Подоляк у інтерв’ю виданню “Факти”, пояснивши, що його шеф розуміє – у колишнього президента є бажання взяти реванш, хоча йому б варто було піти з політики.

“Володимир Олександрович байдуже дивиться на Петра Порошенка. Тому що він прекрасно розуміє, що у Порошенка є бажання взяти реванш.

Друге. Петро Порошенко не пішов з політики, на превеликий жаль, як мав би піти людина, реально який обдурив очікування, за які заплачено величезна ціна. Його політика з точки зору європейської чи американської моделі – це політика такого собі провінційного типу. Він витрачає величезні гроші на створення компроматної нервозності, перш за все в медійному середовищі, на те, щоб люди ненавиділи один одного, щоб суспільство продовжувало розколюватися”.

Він також висловив жаль, що правоохоронна система, що дісталася в спадок новій команді, не може бути змінена в лічені місяці.

“Безумовно, на це необхідно реагувати належним чином. Але правоохоронна система, що дісталася нам у спадок, не може бути змінена в лічені місяці. Вона не реагує. А мала б”.

Також він зазначив, що Президент Володимир Зеленський має задачу – щоб до влади не повернувся його попередник Петро Порошенко.

“Завдання Володимира Олександровича – побудувати за ці роки нову якісну політичну інфраструктуру, яка нормально функціонуватиме, і забезпечити спадкоємність влади, щоб потім не повернулися назад в тій чи іншій іпостасі ті ж Медведчук, Порошенко і вся інша когорта. Старим партіям слід, грубо кажучи, піти у небуття. Президент має позначити цінності і стратегії і дати тактичні інструменти”, – сказав Подоляк в інтерв’ю “Факты”

Він заявив, що “якісь політологи виконують поставлену функцію: хаос, депресія і обман суспільства, мовляв, у нас безвихідне становище, все пропало”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN