Посеред ночі! У власній квартирі – помер відомий актор: медики не змогли врятувати. Колеги в шоці – це жах!

Різне

Відомий російський актор Дмитро Карасьов помер у своїй квартирі в центрі Москви, повідомляє РЕН ТВ. 57-річному акторові стало погано, він викликав швидку, але прибулі медики не встигли надати йому необхідну допомогу.

За попередньою інформацією, причиною смерті стала серцева недостатність.

У Карасьова залишилися дружина, актриса Карина Золотова, син і маленька внучка.

Всього за свою кар’єру Карасьов зіграв більше 50 ролей у фільмах і серіалах. У 90-і роки актор часто отримував помітні ролі в комедіях і кримінальних фільмах категорії «Б».

Артист дебютував в кіно в 1989 році в короткометражному фільмі «Інший». У 1992 році він зіграв у Тиграна Кеосаяна в картині «Катька і Шиз». Після цього актор став активно зніматися в інших режисерів.

«Господи, Боже мій, царство йому небесне. Чудовий хлопець і чудовий артист. Це дуже сумно і жахливо. Потенціал у Дениса був величезний, і він навіть на 20% його не виробив. У нього був дуже широкий акторський діапазон », – висловив співчуття Кеосаян в розмові з Nation News.

Широку популярність Карасьову принесла комедія «Московська любов» режисера Валерія Курикіна. Актор також відомий за фільмом «Російська рулетка», там його партнеркою була Олена Яковлєва.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN