Потап розповів про конфлікт із Тіною Кароль: довелося просити вибачення особисто.

Український реп-виконавець та продюсер Олексій Потапенко розповів, чим завершився його конфлікт із колегою по сцені Тіною Кароль. Влітку 2021-го на музичному фестивалі Atlas Weekend, де виступала співачка та гурт MOZGI, учасники колективу невдало пожартували про артистку, чим її образили.

Про те, що Потапу довелося просити вибачення за саркастичний гумор, він розповів в інтерв’ю програми “Неймовірна правда про зірок” (СТБ). Крім того, музикант порівняв поп-діву з Ісусом Христом.

Під час фестивалю в одному з інтерв’ю Потапу поставили запитання стосовно Кароль. На що він відповів: “Хто це така?” Інші учасники колективу його підтримали, почавши вигадувати каламбури з ім’ям співачки: “Буратіно, Карантіна, Король Тіна”.

Потап та учасники гурту MOZGI посміялися з Тіни Кароль.

Невдалий жарт зачепив почуття виконавиці, тому вона опублікувала у своїх Instagram-stories уїдливу відповідь: “Амнезія? Чому соромно мені? Назва гурту повна протилежність дійсності”.

Кароль відреагувала на жарт Потапа

Олексій Потапенко зізнався, що не хотів конфліктувати з колегою, тому одразу перепросив за свої слова та рими інших учасників гурту.

“Як можна забути, хто така Тіна Кароль?! Це те саме, що забути, хто такий Ісус Христос. Це такий просто жарт був. Знову невдалий. Довелося особисто перепросити. Просив вибачення, так”, – повідомив музикант.

OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар