Connect with us

Новини

Потап з’явився у Києві та заговорив про проблемне життя в країні з дітьми: “Ніхто не зміг би подумати…”

Published

on

Потап повернувся до Києва і заговорив про важке життя дітей, артист вирішив порушити болісну тему.

Український реп-виконавець та продюсер Потап, який заявив про повернення до Києва вперше за довгий час, вирішив висловитися про дітей та складне життя в Україні. Вночі міста знову обстріляли окупанти, загинули також і маленькі діти.

«Раніше цей день завжди був наповнений дзвінким дитячим сміхом та безмежними радощами. Ми говорили про права та свободи дітей, їх захист у цивілізованому світі, святкували дитинство та згадували моменти, коли самі були дітьми.

І ніхто не зміг би подумати, що настане час, коли захист дітей та щоденна загроза їхньому життю стане питанням №1, болем №1, загрозою №1. Сьогодні вже раз замість радості та сміху — біль та розпач.

Вкотре ракети летять над нашими містами і, не знаючи, знищують людські життя. А найболючіше, що це життя, яке практично не пізнало цей світ» – висловився Потап після обстрілу.

Потап також висловив сподівання, що діти в майбутньому зможуть забути про страх смерті та тривоги. Вони знову почнуть мріяти про те безтурботне, що було до війни.

Advertisement

Ми писали також, Потап продовжує отримувати безліч критики через свою поведінку. З артистом розірвали зв’язок багато колег, а свою дружину зі святами Потап вітав дистанційно.

 

Свою поведінку артист виправдовував тим, що нібито корисніше за кордоном, тому рідко буває вдома.

Прокоментуйте:
Advertisement