Connect with us

Новини

“Потім можуть не встигнути”: росіяни складають евакуаційні списки та біжать із Криму

На фоні прогнозу голови ГУР Кирила Буданова, що Крим улітку буде звільнено, є повідомлення, що на окупованому півострові росіяни вже готуються і складають плани евакуації так званих адміністрацій.

Ситуацію прокоментував військовий експерт Владислав Селезньов.  politeka.net

“Абсолютно раціональне рішення від “кримських чиновників”, бо вони розуміють, що тенденції на полі бою саме такі, що зі 100% очевидністю будуть реалізовані. І до кінця літа цього року ми звільнемо і Крим і Севастополь.

Тому найбільш раціонально діють зараз російські вояки. які починають вивозити вже зараз свої родини за межі окупованого Криму. І так само чітко працюють евакуаційні підрозділи, які вже складають відповідні відомості щодо вивезення російських гауляйтерів і представників окупаційної влади. Бо це вже на часі – потім вони можуть не встигнути.

Advertisement

Кримський міст – така собі “голка кощеєва”, від якої залежить взагалі функціовання російського окупаційного контингенту на теріторії півострова. Адже тільки но ций логістичний маршрут буде зруйновано – вся логістика для окупантів сповільниться. І при втечі це призведе до хаосу, колапсу і серйозних негараздів”, – каже Владислав Селезньов.

Прокоментуйте:
Advertisement