Потрібно розвантажити! Степанов випалив – важлива мета, українці повинні зрозуміти. Потрібне рішення – пройти

Різне

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що анонсоване посилення карантину, яке має відбутися в період з 8 по 24 січня, необхідно, щоб повністю збити хвилю поширення COVID-19.

Про це він заявив на брифінгу 5 січня.

“16 днів – це той термін, який необхідний нам, щоб збити хвилю поширення COVID-19. Нам це потрібно, щоб ми потім не вводили ніяких локдауныв, щоб ми пройшли пікове зростання захворюваності на грип. Щоб ми до весни, до квітня-травня, не запроваджували локдауни, щоб ми спокійно пройшли цю хвилю поширення COVID-19 “, – пояснив логіку дій уряду Степанов.

Також, підбиваючи підсумок, міністр додав, що “канікули” з 8 по 24 січня дозволять трохи розвантажити медичну систему держави. Отже, вона зможе обслуговувати всіх пацієнтів з різними хворобами в нормальному режимі.

Нагадаємо, в період посиленого карантину в Україні заборонять роботу:

Що ж стосується установ, які не закриватимуть, то в цю категорію потрапили:

Також буде дозволена торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни. Не будуть забороняти і роботу громадського транспорту (кількість пасажирів – не більша за кількість місць для сидіння), залізниці та авіатранспорту.

Як повідомлялося, 9 грудня 2020 року уряд прийняв постанову “Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою попередження поширення на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаних коронавірусом SARS-CoV-2”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN