Потужні молитви за дітей: захист від бід і страждань – нечиста сила не отримає шансу

Сильні молитви за діток – це потужний захист і допомога у складній ситуації. Материнська молитва – прирівнюється до дива. Таку міць молитовне материнське слово отримало від самого Господа за свою чистоту, жертовність та безкорисливість.

Кого просити про те, щоб в житті дитини все налагодилося? Численні святі є невпинними заступниками дітей перед Творцем. Серед них Микола Чудотворець, Ксенія Петербурзька, Матрона Московська. Але все ж головні молитовні прохання підносяться до Господа і його матері Богородиці. Пише znaj.ua

Молитва, фото facebook Епіфанія
Молитва, фото facebook Епіфанія
Молитва до Бога Творця за чад своїх, щоб влаштувалася доля їхня:

Отче щедрот і всякого милосердя!

За почуттям батьківським я хотіла б дітям своїм всякого достатку благ земних, бажала б їм благословення від роси небесної і від лою земного, але нехай буде з ними свята воля Твоя! Влаштуй долю їхню за Твоїм вподобанням, не позбав їх в житті насущного хліба, посилай їм все необхідне в час для придбання блаженної вічності;

Змилуйся над ним, коли согрішать перед Тобою;

не став у провину їм гріхів юності і невідання їхнього;

приведи в покаяння їхні серця, коли будуть противитися керівництву милості Твоєї;

карай їх і милуй, направляючи на шлях, приємний Тобі, але не відкидай їх від лиця твого!

Приймай з благоволінням молитви їхні;

даруй їм успіх у всякому доброму ділі;

Не відверни лиця Твого від них у дні скорботи їні, та не знайдуть їхні спокуси вище сил їхніх. Осяй їх Твоєю милістю; хай ходить Ангел Твій з ними і збереже їх від усякого нещастя і злого шляху.

Молитва до Ісуса Христа за дітей:

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, смиренну дочку Твою (ім’я).

Господи, в ласці Своїй владою чадо моє (ім’я), помилуй і спаси його імені Твого раді. Господи, Прости йому всі провини, вільні і невільні, скоєні ним перед Тобою.

Господи, навчи його на істинний шлях заповідей Твоїх і подай його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі та зцілення тіла.

Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в полі, на роботі і в дорозі і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, ножа, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від марної смерті.

Господи, захисти його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, зол і нещасть. Господи, зціли його від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегши його душевні страждання і скорботи.

Господи, даруй йому благодать Святого Духу на многії літа життя, здоров’я і здорового розуму.

Господи, дай йому своє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені смиренній дочці Твоїй батьківське благословення на чадо моє в наступаючі ранки, дні, вечори й ночі імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь.

Господи помилуй! (12 разів)

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )