Потвора нагуляла апетит та тягнеться до всього, “що погано лежить”. А так собі лежить у нас вся країна, – ветеран АТО

Новини

“Здавалося б, що спільного можуть мати Сергій Стерненко та Рифмайстер із Академією Наук? Але ментовський бєспрєдєл (соррі, але їхня “фєня” не перекладається, це не просто свавілля, це саме от бєспрєдєл) за своїм масштабом тягне на ту спільну біду, яка об’єднує дуже різних людей та цілі суспільні прошарки. Адже жертвою можуть стати рівною мірою активісти, ветерани, прості перехожі чи навіть цілі наукові напрямки”, – пише ветеран АТО та науковець Євген Дикий на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“Колись радянські блатні писали на стінах камер “Вставай, Адольф, мєнти борзєют!”. Критичний аналіз наївного “культу Адольфа” у блатній субкультурі виходить за межі цього посту, а от друга частина слогану здається не лише не втратила актуальності, але останнім часом все більше формує суспільний порядок денний.

Непокаране зло оговталось, мститься таким як Стерненко та Риф, нагуляло апетита та тягнеться до всього “шо погано лежить” – для початку ковтнуло чималий шмат ковідного фонду, тепер дісталось до Академії Наук. А враховуючи, що так собі лежить у нас вся країна, слід очікувати, що зупиниться потвора лише там, де огребе по загребущих мацаках, тобто там де ми її зупинимо. Повна аналогія зі східною ордою 2014-го”.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий