Повернуть Україні! Венедіктова зробила карколомну заяву – усі цього чекають. Країна на ногах

Новини

Україна поверне більшу частину від 5,5 млрд доларів, котрі, як підозрюють силовики, вивели з ПриватБанку.

Про це повідомила генпрокурорка Ірина Венедиктова в ефірі “Свободи слова Савіка Шутсера”. Пише korupciya.com

За її словами, всього почали 30 тис. проваджень щодо ПриватБанку, 20 тис. проваджень закрили. На запитання про те, чи вдастся повернути виведені гроші, генпрокурорка відповіла: “Можливо, насправді це буде не так швидко, як нам усім цього хочеться, можливо, це буде не вся сума, яку ми визначаємо – 5,5 млрд, – але велика частина повернеться. Можливо, потім через компенсації в господарських та цивільних судах ми повернемо й інше, з компенсацією державою”.

Водночас в Офісі генерального прокурора України зараз не готують жодних інших підозр у справі ПриватБанку. Вона сказала, що висунення підозри й призначення експертизи колишньому першому заступнику глави правління ПриватБанку Володимиру Яценку було пов’язано з певним ризиком.

Також Венедіктова визнала, що хтось попередив підозрюваного у привласненні майна експершого заступника голови правління ПриватБанку Володимира Яценка про затримання, тому вона швидко підписала підозру.

«Те, що виток стався – це факт, і я вам хочу сказати, як людина, яка 11 місяців у прокуратурі, так, як інформація розповсюджується в правоохоронних органах, я думаю, що вона не розповсюджується ніде. Тому, чи знали ми, що може бути виток – так, звичайно, знали. Тому в «капсулі» трималось все. Чому я швидко підписала підозру, тому що коли вже інформацію знають більше, ніж довірена кількість осіб, що цим займалися, дійсно таке може статися», – сказала Венедіктова.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий