“Повертайтеся якнайшвидше, Ярославський. У нас є багато запитань”, – Монастирський про розслідування ДТП
Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський закликав бізнесмена Олександра Ярославського, який може бути причетний до смертельної ДТП 9 лютого під Харковом, якнайшвидше повернутися на Батьківщину. За словами чиновника, правоохоронці мають до нього багато запитань.


Відеозвернення було опубліковано в YouТube Міністерства внутрішніх справ. Міністр наголосив, що хоч уже і звільнив начальника харківської поліції через спробу повісити смерть безвинної людини на одну зі сторонніх осіб, але спроби сфальсифікувати справу продовжуються (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Вчора стало відомо, що з переліку речових доказів у морзі зник одяг загиблої людини. Також вчора щодо цього факту негайно проведено 11 невідкладних обшуків. Відкрито кримінальне провадження за статтею приховування доказів. Очевидно, що хтось дуже не хоче нести відповідальність за скоєне”, – наголосив Монастирський.

Він припустив, що терміновий виліт за кордон бізнесмена може бути ніяк не пов’язаний зі злочином, однак йому необхідно пояснити ситуацію правоохоронцям.

“Можливо, терміновий виліт пана Ярославського ніяк не пов’язаний із загибеллю людини та не є побоюванням через заяву про можливу агресію Російської Федерації, а є лише відпочинком чи приватною справою. Але повертайтеся якнайшвидше, пане Ярославський! У нас є до вас багато запитань!” – наголосив Монастирський.Нагадаємо: наступного дня після ДТП Ярославський залишив Україну, вилетівши чартерним рейсом до Лондона за сімейними обставинами. У його дітей, які навчаються в Британії, саме почалися канікули, і бізнесмен разом із дружиною вирушили їх відвідати, повідомили у пресслужбі Development Construction Holding, яку очолює Ярославський. Компанія готова надати необхідні звіти на замовлення квитків та абонементів на лижний курорт.


Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )