Повертаючись пізно ввечері з роботи, в дворі на лавочці я побачила чоловіка. Я відразу впізнала свого батька, який 10 років тому кинув нас з мамою і пішов до іншої жінки.

Різне

Вчора я поверталася з роботи і на лавочці біля під’їзду я побачила свого тата. Він спеціально чекав мене, хотів поговорити. Сказав, що у нього на мене остання надія. Я маю якось вплинути на маму, щоб вона змінила своє рішення і прийняла його назад. Я відповіла йому, що він сам колись прийняв рішення піти від нас і тепер має за нього розплачуватися.

Мої батьки розлучилися, коли я вже вчилася в університеті. Батько зустрів нове кохання. Жінка, до якої він пішов, була трохи старша за мене. Спочатку від мами він йти не поспішав, його все і так влаштовувало. Але потім, з подачі нової пасії, їх відносини розкрилися. Моя мама не стала терпіти зраду, подала на розлучення.

Пішов тато від нас дуже некрасиво. Забрав з дому все, що можна було забрати. Думаю, що це нова дружина його так налаштувала проти нас. Ми з мамою змирилися з ситуацією, хоча нам і було дуже образливо.

Без батька наше життя стало зовсім іншим, ми стали жити значно скромніше, адже основну частину доходу приносив в дім саме він. Мій батько займав непогану посаду, мав високу зарплату. Мама більше часу приділяла господарству, це, до речі, було його бажання. Батько завжди поводився егоїстично, його примхи підлягали негайному виконанню. З нашими бажаннями він мало рахувався.

А після того, як він від нас пішов, він взагалі перестав цікавитися нашим життям. Він навіть не прийшов до мене на весілля, хоча я його і запрошувала. Коли у мене народилася дитина, він навіть повідомлення не написав з поздоровленнями. З онуком він і зараз не бачиться і не спілкується.

Рік тому мама зустріла іншого чоловіка, вона ще довго вагалася, чи варто їй вдруге починати сімейне життя. Але я сама підштовхнула її до цього, бо ж у мене тепер була своя родина, а мама залишилася геть сама.

У наc був будинок, який дістався батькові після розлучення. Уже й не знаю чому, але мама вирішила за нього не боротися. Проживши з молодою дружиною кілька років, батька звільнили з роботи. Роль зіграв і вік, йому було вже за 50, дорогу давали молодим. Дохід різко впав. На тлі цього в родині почалися проблеми.

Дружина батька дуже змінилася, почала ходити на зустрічі з подругами, їхати до своєї мами, показово не готувати. Тільки тоді батько зрозумів, що його любили не зовсім щиро. І ось він раптом схаменувся. Згадав, що у нього є дочка і дружина, і став намагатися налагодити відносини. А потім розшукав в соціальній мережі мою маму.

І давай наспівувати, як він все усвідомив, хоче повернутися. А у мами давно вже нове щасливе життя і нікуди повертатися вона і не збиралася навіть. Мама батькові чітко дала зрозуміти, що майбутнього у них немає.

Тепер батько вирішив, що зможе вплинути на маму через мене. Мені його шкода, як людину, бо зараз він виявився нікому не потрібним. Але що тепер вдієш. Та батько наполягає, що мама має його прийняти, бо вона йому законна дружинна перед Богом і людьми. А та, інша, так – помилка, яку він вже усвідомив і про яку дуже шкодує.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN