Пoвiдoмuлu з Pociї. Пyтiн вжe нa вaлiзax. Бyдe йтu. Haзвaнo iмя нacтynнuka BIДEО

Новини

Президент Росії Володимир Путін хоче піти зі свого поста. Водночас він нікому не довіряє, отже, не може вибрати наступника.

Про це в інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону заявив російський бізнесмен, громадський і політичний діяч Михайло Ходорковський. Зокрема, прокоментував питання про те, “чим і як закінчить” свою кар’єру російський лідер (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“Він сам цього не знає. Хоче піти, без будь-якого сумніву. Але нікому не вірить – в інститути і до кінця в людей… Навіть Медведєву. І через це він, найімовірніше, в останній момент вирішить залишитися”, – поділився думкою публіцист і ексглава нафтової компанії “ЮКОС”.

За словами Ходорковського, Путін вважає, що без нього нікому забезпечити його ж безпеку. Також він підкреслив, що зараз розуміє главу РФ.

“Він не як Єльцин, який міг довіритися Путіну. Це моє уявлення про нього. Хоча у нього зараз уявлення, що він хоче піти”, – висловив переконання бізнесмен.

Все ж зазначив, що в разі рішення про завершення президентства Путін постарається залишити після себе найбільш віддану людину, яка в той момент ще “не буде повністю зганьбленою”.

“Це міг би бути Медведєв або який-небудь Наришкін, наприклад, або Дьомін. Але Путін вже давно управляється своїм оточенням. Адже всю інформацію, яку він вважає незалежною, насправді вже формує його оточення”, – підсумував Ходорковський.

OBOZREVATEL

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN