Повністю безкоштовно! Зеленський приголомшив словами – українці шоковані, ніхто навіть не думав. Радісна звістка!

Новини

Українці зможуть вакцинуватися проти коронавірусу повністю безкоштовно.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента.

“Вакцинація проти COVID-19 в Україні буде безкоштовною. Це саме та турбота, це той захист, яку має надати держава громадянину під час пандемії, від якої страждає весь світ. Не знаю, скільки буде коштувати вакцина в приватних лікарнях, але для більшості українців ця профілактика може вдарити по гаманцю. А вакцина проти COVID-19 – не те, на чому має заробляти держава”, – сказав глава держави.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підкреслив, що план вакцинації передбачає надання послуг всім на безоплатній основі.

“Скоро ми представимо і докладно пояснимо план, як отримати вакцину від коронавірусу. Першими ми зможемо вакцинувати медиків, мобільні групи. Серед пріоритетних груп населення, звичайно, люди похилого віку. Ми також активно і результативно працюємо в межах ініціативи COVAX. З огляду на потужності, скільки людей ми зможемо вакцинувати протягом місяця, у нас рівномірний розподіл державних коштів. І їх вистачить, щоб покрити всі потреби у вакцинації”, – сказав міністр.

Як повідомлялось раніше, ВООЗ поки не рекомендує країнам впроваджувати міжнародні свідоцтва про вакцинацію від COVID-19.

Також Рада дозволила реєстрацію вакцин проти коронавірусу під зобов’язання для екстреного застосування.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий