Поїхати за місто: експерт розповів про підготовку до обстрілів ТЕЦ у Києві взимку

Киянам потрібно заздалегідь підготуватися до можливих обстрілів ТЕЦ у період опалювального сезону. Для цього треба забезпечити оселі всім необхідним на випадок проблем з теплопостачанням.

Про це OBOZREVATEL розповів колишній міністр палива та енергетики Іван Плачков. За його словами, у такому випадку доведеться використовувати електроенергію та інші альтернативні джерела тепла.


“Якщо пошкодять якусь ТЕЦ в Києві, то буде проблема з теплопостачанням. Зрозуміло, що будуть задіяні всі резервні потужності інших ТЕЦ, але цього може бути недостатньо. Тому треба готуватися. Нам потрібно обов’язково зробити теплоізоляцію наших помешкань, запастися теплими речами для того, щоб ми були захищені, навіть якщо нічого і не буде пошкоджено. Якщо є трьохкімнатна квартира, то ми повинні зробити так, щоб опалювалася одна чи максимум дві кімнати, якщо третя нам не потрібна”, – пояснив Плачков.

Він порадив киянам, у яких є будинки за містом, підготувати і ці оселі до можливих проблем з теплопостачанням. Зокрема, запастися вугіллям та дровами.

Відео дня:

“Кожен повинен бачити і діяти в залежності від обставин, від ситуації, в якій знаходиться. Проблеми можуть бути, тут треба готуватись до всього. Якщо у киян є якісь будинки за містом, які опалюються вугіллям, дровами, то це треба привести до ладу. Не виключено, що на якийсь період треба буде поїхати і перечекати, поки енергетики не відновлять все”, – зазначив експерт.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Поїхати за місто: експерт розповів про підготовку до обстрілів ТЕЦ у Києві взимку