При вартості самого авто у 9,5 тисяч: Найкрутіша опція радянської “Волги” коштувала лише 11 карбованців

У березні 2019 року Seat запропонував своїм клієнтам нову додаткову опцію – кавоварку Handpresso для автомобіля за 215 євро (7200 гривень). Така розкішна опція ще у 1970-х роках пропонувалась і в СРСР. Причому дозволити собі її міг власник будь-якого автомобіля, від “Запорожця” до “Волги”, передають Патріоти України з посиланням на Авто24.

“За допомогою такої кавоварки можна протягом 12–15 хвилин приготувати 150 грамів доброї кави просто… в кабіні автомобіля”, – повідомляла обкладинка журналу-каталогу “Нові товари” за 1970 рік.

В описі девайса, чи, як тоді казали, прилада, стверджувалося, що готувати каву можна не тільки під час стоянки, а й на ходу. І навіть на поганій дорозі. Це можливо, завдяки герметичному корпусу.

На фотографії у журналі пристрій був зображений у салоні автомобіля ГАЗ-21 “Волга”, хоча був доступний для використання і в інших радянських автомобілях того часу. Щоправда, серед автомобілістів, навіть власників приватних та службових “Волг”, така люксова опція особливою популярністю не користувався.

Кавоварка під’єднувалась для живлення у гнізду прикурювача на передній панелі. Процес приготування кави досить простий. Потрібно насипати мелену каву в вимірювальну склянку, покласти туди ж цукор за смаком, налити води у пластикову ємність і накрити нею частину з кавою.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий